HAKKIMIZDADoç. Dr. Beşir Fatih Doğan öncülüğünde 2013 yılında kurulan ETR Hukuk, mükemmellik anlayışı çerçevesinde etkin ve çözüm odaklı hizmet sunmayı prensip edinmiş ekibi ile; müvekkillerine önleyici hukuki danışmanlık hizmeti yanı sıra uyuşmazlıkların çözüm sürecinde danışmanlık hizmeti ile mahkemeler nezdinde ve tahkim sürecinde temsil hizmeti sunmaktadır.

Her gün değişen hukuki ihtiyaçlar doğrultusunda, sonuç odaklı bir yaklaşım ile hızlı ve etkili çözümler sunan ofisimiz; hukukun her alanında en iyi hizmeti verebilmek için güncel hukuki gelişmeleri ve değişen mevzuatı yakından takip ederek müvekkillerine hizmet sunmaktadır.

ETR Hukuk, başta enerji, ticaret ve rekabet hukuku olmak üzere, fikri mülkiyet ve sözleşme hukuku alanlarında akademik bilgi birikimi yanında derin bir uygulama geçmişine sahip tecrübeli ekibi ile, müvekkillerine pratik ve uygulanabilir çözümler sunmaktadır.

Müvekkillerimize nitelikli hizmet sunabilmek amacıyla, alanında uzman akademisyenler ve mühendisler ile birlikte çalışılmaktadır. Yerelden küresele ulaşmayı hedefleyen büromuz Türkçe, İngilizce ve Almanca dillerinde hizmet vermektedir.